• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم های روشنایی

سیستم های روشنایی

روشنایی هوشمند، تجربه فرصت های شگفت انگیز

با استفاده از هوشمندسازی سیستم های روشنایی، می توانید بخش های مختلف یک واحد ساختمانی چه در محل زندگی و کار را مدیریت کنید. استفاده از " تکنولوژی هوشمند کارو " می تواند برای تکمیل زیبایی یک ساختمان؛ چه ساختمان قدیمی و چه جدید، چه کوچک و چه بزرگ تضمین کننده باشد.

در یک واحد ساختمانی بخش عمده هزينه هاي انرژی برق ناشي از لامپ ها و تجهیزاتی هستند كه ناخواسته روشن هستند. سيستم کنترل هوشمند روشنایی اين امكان را فراهم مي سازد تا شما سيستم را به گونه اي برنامه ريزي نمائيد كه فقط در صورت حضور شخص در محيط چراغ ها روشن باشند و در مواقعي كه حضور شخصي احساس نمي شود به طور خودكار چراغ ها خاموش شوند. از طرفی با توجه به نور مورد نیاز در برخی مواقع از شبانه روز امکان كاهش میزان نور و یا افزایش آن از از طریق لامپ های هوشمند فراهم می شود. از طرفی با بهره مندی از این تکنولوژی وضعیت روشنایی بخش های مختلف یک ساختمان (اتاق ها، پذیرایی، راهرو، آشپزخانه، اتاق کار، سرویس های بهداشتی و ...) بر روی اپلیکیشن تلفن همراه قابل مشاهده بوده و به طور کامل قابلیت مدیریت و کنترل دارد. بهره مندی از سیستم های نورپردازی هوشمند نیز بخش دیگری در هوشمندسازی هستند که نقش زیادی در زیبایی خانه و محل کار ایفا می کنند.

کلید هوشمند

کلیدهای یک پل و دو پل از کاربردی ترین و اصلی ترین بخش های سیستم های روشنایی هر ساختمانی به شمار می آیند و می تواند هیجان انگیزترین شروع جهت تغییرات هوشمندسازی در ساختمان شما باشد. تنوع در طرح و رنگ های این کلیدها می تواند به هماهنگی با دکوراسیون داخلی کمک شایانی کند. قابلیت لمسی بودن این کلیدها نیز مورد توجه بسیار قرار دارد. از طرفی با ارائه سناریوهای متنوع به کلیدهای هوشمند، هر فضایی در ساختمان قابلیت مدیریت و کنترل پذیری دارد. ویژگی دیگر کلیدهای هوشمند این است که علاوه بر کنترل بوسیله لمسی بودن، قابلیت مدیریت توسط تلفن همراه را دارند. از دیگر مزیت های کلیدهای هوشمند، متناسب بودن با سیم کشی ساختمان بوده به این صورت که می توانند با همان سیم کشی سنتی ساختمان هماهنگ باشند و نیاز به تخریب وجود ندارد.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech

پریز هوشمند

پریزهای هوشمند نیز مانند کلیدهای هوشمند از اهمیت بسیاری برخوردارند. استفاده از پریزهای هوشمند تجربه لذت استفاده از لوازم خانگی را به ارمغان آورده و باعث مدیریت و کنترل تمامی تجهیزات الکترونیکی خانگی می شود. خلاقیت در طراحی پریزهای هوشمند با توجه به تاثیرگذاری زیاد در دکوراسیون داخلی بسیار حائز اهمیت است. نکته قابل تامل دیگر این است که این پریزها می توانند میزان مصرف انرژی شما را نشان دهند و می توانید با بررسی مصرف هفتگی و ماهیانه، برنامه ریزی دقیق تری جهت صرفه جویی میزان هزینه های انرژی داشته باشید. سناریو پذیری پریزهای هوشمند، نصب آسان و سازگاری با محیط نیز از دیگر قابلیت های مهم و اساسی است.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech

چندراهی برق هوشمند

مشکل کمبود پریز در منازل و محیط های اداری از گذشته تا به حال وجود داشته است. استفاده از سه راهی اولین اقدام برای حل این مشکل بوده است. اما محدودیت اصلی این سه راهی ها عدم کنترل پذیری و مدیریت در هر موقعیتی بوده است. استفاده از سه راهی و چندراهی هوشمند که می تواند قابلیت سناریو پذیری و مدیریت از راه دور داشته باشد بهترین راه حل قلمداد می شود. تعداد خروجی های برق کافی با شدت جریان عبوری استاندارد از مزیت های چندراهی های هوشمند است. طراحی زیبا، قابلیت اتصال به گوشی هوشمند جهت کنترل خاموش و روشن کردن در زمان معین (سناریو پذیری)، گزارش دهی حجم انرژی برق مصرفی، جنس بدنه مقاوم و دارا بودن پوشش محافظ جهت امنیت بیشتر از شاخصه های یک چندراهی برق هوشمند استاندارد است.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech