• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم های امنیتی

سیستم های امنیتی

امنیت هوشمندانه، اولین انتخاب هر زندگی

یکی از فلسفه ها و دلایل استفاده از سیستم های هوشمندسازی ساختمان، ایجاد محیطی امن و حفاظت شده است. یک سیستم هوشمند استاندارد می تواند به عنوان یک نگهبان وظیفه شناس عمل کند. سنسورهای مختلف مانند سنسورهای حرکتی در بخش های مختلف ساختمان، دوربین های مدار بسته، قفل های اختصاصی درب و پنجره، آیفون های تصویری، صدایی و کارتی هوشمند و ... همگی بخشی از سیستم های امنیتی هوشمند به شمار می آیند. سناریو پذیری این سیستم ها، اعلام هشدار و آژیر خطر، ایجاد ارتباط با تلفن همراه و گزارش گیری روزانه می تواند از شاخصه یک سیستم هوشمند مناسب باشد.

با بهره گیری از این سیستم ها کنترل تمامی راه های ورودی و خروجی ساختمان در اختیار کاربر قرار دارد و می تواند آرامش خاطر واقعی را به ارمغان آورد. همچنین در صورت مزاحمت سارقین علاوه بر سیستم های جلوگیری کننده، سیستم های هشدار دهنده و همچنین ضبط تصاویر از طریق دوربین های مختلف نیز در جلوگیری از سرقت نقش موثری دارند.

سنسورهای امنیتی هوشمند

از آنجا که درهای ورودی و پنجره ها از متداولترین راه های ورود سارقین به ساختمان هستند، سنسورها می توانند از مهمترین بخش های سیستم های امنیتی جهت جلوگیری از ورود سارقین به ساختمان باشند. این سنسورهای از دو قسمت تشکیل شده اند که از یک میدان مغناطیسی استفاده می کنند تا جدا شدن درب و پنجره را تشخیص دهند. پس از تشخیص این جدایی، پیام هشدار به پنل سیستم هوشمند ارسال می گردد. با گرفتن اطلاعات از این سنسورهای می توان درک بهتری از وضعیت کنونی ساختمان و موقعیت داشته و بتوانیم از این اطلاعات به منظور پیش بینی وضعیت آتی استفاده کنیم. سنسور های حرکتی نیز از دیگر سنسورهای کاربردی هستند که به حرکت افراد در مکان های خاص و موقعیت هایی که این سنسورها متصل شده اند حساسیت بالایی نشان می دهند.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech

دوربین های مدار بسته

دوربین های تصویر برداری هوشمند با ارائه ویدیو استثنایی و با کیفیت بالا و همچنین قابلیت مشاهده بر روی صفحات نمایش لمسی، تلویزیون، و یا تلفن های همراه، در خانه و یا در هر نقطه از جهان نقش مهمی در حفظ امنیت دارند. پردازش سیگنال تصویری با وضوح بالا، زوایای دید مناسب، تصاویر فوق العاده حتی در حضور نور کم و محیط تاریک بدون تاری که به عنوان امکان دید در شب شناخته می شود از مهمترین شاخصه های دوربین های مدارس بسته استاندارد است. تنوع در دوربین های مدار بسته با ویژگی های متفاوت برحسب نیاز، ردیابی حرکت، ارسال هشدار، ذخیره سازی تصاویر در حافظه از دیگر شاخصه های مهم است. ویژگی جدید دوربین های مدار بسته استاندارد قابلیت تعقیب هوشمند بوده که به عنوان دوربین های ردیاب شناخته می شوند. این دوربین ها می توانند اهداف مختلف را در محل ردیابی و دنبال کنند.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech