• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم های گرمایشی/ سرمایشی

سیستم های گرمایشی/ سرمایشی

هوای تازه، طراوت یک زندگی هوشمند

تعادل دمایی در ساختمان و محیط خانه از مهمترین دغدغه ها است. تجهیزات گرمایشی و سرمایشی از عمده ترین تجهیزات مصرف کننده انرژی در ساختمان ها هستند. عدم مدیریت صحیح این بخش باعث افزایش هزینه های مصرفی ساختمان می شود. استفاده از سیستم های هوشمندسازی دمای ساختمان که به عنوان سیستم های گرمایشی و سرمایشی هوشمند شناخته شده است، علاوه بر ایجاد فضای با طراوت و تولید هوای مطبوع، باعث حفظ تعادل دما در ساختمان می شود.

همچنین استفاده از این سیستم ها در ساختمان، این امکان را به کاربران می دهد تا علاوه بر کنترل دستی و لمسی، امکان سناریو سازی از طریق تلفن های همراه هوشمند نیز وجود داشته باشد. به طور مثال کاربر می تواند قبل از ورود به ساختمان، سيستم گرمایشی / سرمایشی و یا تهویه را فعال نموده تا در هنگام ورود، دماي محيط مطابق با نیاز و سلیقه فرد برقرار گردد. بهره مندی از این سیستم های هوشمندسازی علاوه بر اینکه باعث کاهش خرابی و استهلاک تجهیزات می شود باعث بهبود مصرف انرژی نیز می گردد.

کلید های هوشمند

کلیدهای هوشمند دستگاه های گرمایشی و سرمایشی نقش موثری در مدیریت مصرف انرژی و کنترل یکپارچه سرمایش و گرمایش براساس دمای دلخواه دارند. این کلیدها علاوه بر قابلیت لمسی بودن، قابلیت کنترل از راه دور و سناریوپذیری از طریق تلفن همراه نیز دارند. طراحی متفاوت و تنوع این کلیدها نیز می تواند هماهنگ با دکوراسیون به زیبایی فضای داخلی کمک کند. از دیگر شاخصه های کلیدهای هوشمند، تناسب با سیم کشی ساختمان بوده و بدون نیاز به تخریب سیم کشی می توانند نصب و راه اندازی آسانی داشته باشند.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech

ترموستات هوشمند

دستگاه های کنترل دمای هوشمند از جمله ترموستات ها قابلیت تطبیق دماهای از پیش برنامه ریزی شده را دارند و آماده این هستند تا راحتی را بیش از پیش ارائه دهند و انرژی گرمایشی/ سرمایشی را در خانه ها ذخیره کنند. کاهش مصرف انرژی با استفاده از سناریوهای مبتنی بر زمان، حضور و شرایط دمای محیطی، از نقاط کاربردی ترموستات های هوشمند است. سناریوهایی از جمله تعیین زمان فعالیت سیستم هوشمند در فصول مختلف، امکان روشن و خاموش کردن سیستم از هر نقطه و هر مکان، امکان اختصاص و تعیین دمای مطلوب از دیگر سناریوهای مورد برنامه ریزی برای ترموستات های هوشمند است.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech