• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم های کنترل پرده

سیستم های کنترل پرده

نور را به خانه دعوت کنید

انرژی نور خورشید به عنوان يك انرژي پاك و جايگزيني مناسب برای سوخت هاي فسيلي در سراسر دنیا مطرح است. همچنين پرتو گرمي بخش انرژی خورشيد به عنوان درمان بسياري از بیماری ها مورد توجه محققين قرار گرفته است. با توجه به نظر كارشناسان، بهترين شيوه برخاستن از خواب، بيدار شدن با كمك نور مستقيم خورشيد است. بهره مندی از این انرژی در صورتی که هدفمند صورت بگیرد می تواند در کاهش هزینه های انرژی ساختمان بسیار تاثیر گذار باشد. سيستم کنترل هوشمند پرده ها مي تواند در هر ساعت كه شما تمايل به برخاستن از خواب داشته باشيد، همزمان با باز نمودن آرام پرده ها، به آرامی شما را آماده بيدار شدن و لذت بردن از روزي پر انرژي نمايد.

با بهره گیری از تکنولوژی کنترل هوشمند پرده ها می توان موقعیت پرده ها و میزان ورود نور طبیعی خورشید و تاثیرات دمایی آن را مدیریت نمود. با بکارگیری این سیستم، زمان طلوع خورشید پرده ها کنار رفته و لامپ های محیط کم نور و یا خاموش می گردند و این امر باعث ذخیره سازی انرژی برق می شود. بدین ترتیب ضمن استفاده از انرژی خورشید در طول روز، در ساعات تاریکی نیز با بسته شدن پرده ها داخل ساختمان محفوظ خواهد ماند .این سیستم هوشمند برای کاهش مصرف انرژی حداکثر توان خود را استفاده می کند.

کنترلرها و موتورهای هوشمند

با استفاده از سیستم هوشمندسازی پرده ها می توان به روش های مختلف انواع مدل های پرده برقی، رول، کرکره، سایبان و ساده را به راحتی کنترل نمود. شما با استفاده از کنترل ها و موتورهای هوشمند می توانید در قالب های دستوری مختلف همچون دستور مستقیم، سناریو و یا حتی با گوشی هوشمند و وب از راه دور نیز آنها را کنترل نمایید. در این سیستم در صورت نیاز کاربر بصورت اتوماتیک در زمان های مختلف و یا تحت عواملی همچون تمایز شدت نور داخل و خارج ساختمان و یا میزان دمای محیط، باز و بسته شوند بدون آنکه نیاز به صرف وقت و انرژی خاصی جهت مدیریت وضعیت پرده ها باشد. این سیستم ها کاملا بی صدا بوده و محل حرکت و ایستایی خود را بصورت هوشمند پیدا می کنند.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech