• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم های صوتی و تصویری

سیستم های صوتی و تصویری

هوشمندسازی، طعم واقعی آرامش زندگی

از ویژگی های سیستم های هوشمند فراهم ساختن سهولت کار با ابزارهای الکتریکی و الکترونیکی در محیط زندگی و کار است. کنترل هوشمند سيستم های صوتی و تصویری يكي ديگر از توانايي هاي تکنولوژی هوشمند است. با استفاده از سيستم صوتی هوشمند می توان موسیقی های مختلفی را در نقاط مختلف ساختمان پخش کرد. در واقع اینگونه به نظر می رسد که هر کدام از قسمت های خانه، نظیر پذیرایی، اتاق خواب، راهرو، آشپزخانه و … دارای یک سیستم پخش موسیقی مجزا و مربوط به خود هستند. حال آنکه این سیستم هوشمند است که موسیقی را به صورت مستقل و با توجه به سلیقه کاربر پخش می نماید.

از دیگر قابليت های هوشمندسازی حذف تمام كنترل هايي است كه در حال حاضر در خانه و يا محل كار شما وجود دارد. بدين ترتيب با نصب اپلیکیشن و یا پنل لمسی هوشمند، تمامي دستگاه های صوتی و تصویری خانه از جمله تلويزيون، ويدئو و … به صورت کامل و از هرنقطه از ساختمان تحت كنترل و مدیریت قرار دارد. شما ممکن است چند تلویزیون در خانه داشته باشید و برای هر کدام یک سیستم صوتی و تصویری مجزا تهیه کرده باشید. خانه هوشمند توانایی انتقال صدا و تصویر دستگاه های صوتی و تصویری، از یک نقطه به نقطه دیگر، بدون نیاز به سیم کشی اضافی را به شما می دهد.

صوت و تصویر هوشمند

با بهره گیری از تکنولوژی هوشمند سیستم های صوتی و تصویری در ساختمان می توان فعالیت های مختلف را مدیریت نمود. با توجه به تنوع سیستم های صوتی و تصویری در خانه بهره مندی از این سیستم های هشومند می تواند باعث یکپارچه سازی این بخش گردد. رادیو داخلی مستقل باقابلیت ذخیره سازی، پخش موزیک برای هر بخش از خانه هوشمند به صورت مجزا و مستقل، پخش هشدارها و آلارم های صوتی، قابلیت سناریو پذیری و همسو شدن با دیگر بخش های هوشمندسازی ساختمان مانند بخش روشنایی و نورپردازی، یکپارچه سازی تمامی کنترل دستگاه های تصویری و صوتی بر روی تلفن همراه و کنترل از طریق مانیتور لمسی، ریموت و تبلت، قابلیت اتصال آرشیو موسیقی به سیستم خانه هوشمند از امکانات هوشمندسازی سیستم های صوتی و تصویری است.

مشاهده محصولات مرتبط
KaroTech