• تلفن: 1800.899.900
  • ایمیل: info@karotech.ir
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

سیستم ها

سیستم روشنایی

با استفاده از هوشمندسازی سیستم های روشنایی، می توانید بخش های مختلف یک واحد ساختمانی چه در محل زندگی و کار را مدیریت کنید. استفاده از " تکنولوژی هوشمند کارو " می تواند برای تکمیل زیبایی یک ساختمان؛ چه ساختمان قدیمی و چه جدید، چه کوچک و چه بزرگ تضمین کننده باشد.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech

سیستم گرمایشی / سرمایشی

تعادل دمایی در ساختمان و محیط خانه از مهمترین دغدغه ها است. تجهیزات گرمایشی و سرمایشی از عمده ترین تجهیزات مصرف کننده انرژی در ساختمان ها هستند. عدم مدیریت صحیح این بخش باعث افزایش هزینه های مصرفی ساختمان می شود. استفاده از سیستم های هوشمندسازی دمای ساختمان که به عنوان سیستم های گرمایشی و سرمایشی هوشمند شناخته شده است، علاوه بر ایجاد فضای با طراوت و تولید هوای مطبوع، باعث حفظ تعادل دما در ساختمان می شود.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech

سیستم های امنیتی، درب و پنجره ها

یکی از فلسفه ها و دلایل استفاده از سیستم های هوشمندسازی ساختمان، ایجاد محیطی امن و حفاظت شده است. یک سیستم هوشمند استاندارد می تواند به عنوان یک نگهبان وظیفه شناس عمل کند. سنسورهای مختلف مانند سنسورهای حرکتی در بخش های مختلف ساختمان، دوربین های مدار بسته، قفل های اختصاصی درب و پنجره، آیفون های تصویری، صدایی و کارتی هوشمند و ... همگی بخشی از سیستم های امنیتی هوشمند به شمار می آیند.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech

سیستم های آب و گاز و دود

از کلیدی ترین بخش های مهم یک ساختمان سیستم های آبی و گازی بوده و مدیریت و کنترل این بخش علاوه بر تاثیرگذاری بر مدیریت مصرف انرژی، نقش مهمی در حفظ امنیت یک ساختمان ایفا می کند. هوشمند سازی خانه و ساختمان می تواند این مدیریت را هدفمند کرده و آسایش و رفاه را برای کاربران به ارمغان آورد. سنسورها از جمله ابزارهای کلیدی ساختمان هوشمند هستند.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech

سیستم های صوتی و تصویری

از ویژگی های سیستم های هوشمند فراهم ساختن سهولت کار با ابزارهای الکتریکی و الکترونیکی در محیط زندگی و کار است. کنترل هوشمند سيستم های صوتی و تصویری يكي ديگر از توانايي هاي تکنولوژی هوشمند است. با استفاده از سيستم صوتی هوشمند می توان موسیقی های مختلفی را در نقاط مختلف ساختمان پخش کرد.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech

سیستم کنترل پرده ها

انرژی نور خورشید به عنوان يك انرژي پاك و جايگزيني مناسب برای سوخت هاي فسيلي در سراسر دنیا مطرح است. همچنين پرتو گرمي بخش انرژی خورشيد به عنوان درمان بسياري از بیماری ها مورد توجه محققين قرار گرفته است. با توجه به نظر كارشناسان، بهترين شيوه برخاستن از خواب، بيدار شدن با كمك نور مستقيم خورشيد است.

اطلاعات بیشتر +
KaroTech